جدول المحتوي

المعلومات عن Bilgi Maratonu Dünya Turu

احدث اصدار1.2.4
الحجم51.8 MB
عمليات التثبيت5.9K+
الاقسامألعاب, العاب تريفيا
مطوّر التطبيقFlavo Button Ltd
IDgripati.game.bilgimarat
التحديث2017-10-20

تحميل Bilgi Maratonu Dünya Turu للاندرويد برابط سريع .

لقطات الشاشة لـ Bilgi Maratonu Dünya Turu

الوصف Bilgi Maratonu Dünya Turu

تنزيل Bilgi Maratonu Dünya Turu للموبايل اندرويد برابط مباشر
تنزيل Bilgi Maratonu Dünya Turu APK للموبايل اندرويد برابط مباشر Bilgi Maratonu Dünya Turu مجاناً، تحميل Bilgi Maratonu Dünya Turu من متجر بلاي تحميل برنامج Bilgi Maratonu Dünya Turu .

بيلجي Maratonu

دنيا turuna çıkmaya hazır mısın? Soruları cevapla, koşmaya başla. لها الأرض نحو cevabında kilometrelerce ilerle ve دنيا'yı keşfet! Yepyeni bir بيلجي yarışması seni bekliyor. Farklı kategoriler, eğlenceli sorular ve sorulara özel yorumlar إيل maratona başla ve دنيا turunu tamamla.


يني BILGILER
بير بيلجي yarışmasından çok daha fazlası, bilginle دنيا turu yaparken ، ülke hakında ilginç bilgiler seni bekliyor. Senin için özenle hazırlanmış sorular ve yorumları إيل بيلجي dağarcığın daha دا zenginleşiyor.


MARATON
Uzun bir koşuya hazır olun. Sadece الأرض نحو cevaplar sizi daha ileriye götürüyor ama * يسمى ميراك etmeyin yanlış cevaplasanız دا şansınız devam ediyor. Bu arada 'Çift Cevap Jokeri' دي koyduk, çok etkili birşey oldu ve takıldığın soruda imdadına yetişiyor.


دنيا TURU
- Ingiltere Kraliçesinin دنيا üzerindeki topraklarının 6'da 1'inin sahibi olduğunu biliyor muydun?
- Peki اسطنبول nüfusunun 131 ülke nüfusundan daha fazla olduğunu?

لها ülke hakkında ilginç bilgiler seni bekliyor, eğer دنيا turu yapma fikrin varsa rotanı çizmeden önce mutlaka بو oyunu oyna.


SORULAR / YORUMLAR
Senin için özenle hazırladığımız 1000'lerce soru var ve her gün yenilerini ekliyoruz. Seçtiğimiz bazı sorular için bilgilendirici ve eğlenceli yorumlar إيل دو هيم güldürüyor hem de güldürürken düşün.... (hayır hayır بيلجي dağarcığınızı zenginleştiriyoruz)

Resimli sorularımızda hiçbir katkı malzemesi yoktur, sizin için en güzel, en eğlenceli ve en kaliteli resimleri seçiyor ve o resme çok özel orijinal sorularımızı hazırlıyoruz.


FARKLI KATEGORILER
Uzmanlık alanın hangisi? Genel kültür mü? مهند / الفيلم ؟ سبور? Yoksa Müzik ميل ؟ Istediğin kategoriyi seç ve hemen oynamaya başla. Sizden gelen istekler doğrultusunda يني kategoriler دي eklenecektir.


YARIŞA KATIL
Facebook إيل kolayca bağlanabilir ve diğer oyuncular arasındaki sıralamanı görebilirisin. Sosyal ميديا hesaplarımızdan بيزي takip أديب ödüllü yarışmalarımıza katılabilir ve birbirinden güzel ödüllerin sahibi olabilirsin.


3 - 2 - 1 BAŞLA!
Şimdi تك yapman gereken بيلجي Maratonu - دنيا Turu'nu Hemen Şimdi Ücretsiz Indirmek ve koşmaya başlamak. السـيد ايوي eğlenceler.


بيزي TAKIP EDIN
Instagram —> instagram.com/flavobuttongames
www.flavobutton.com

السـيد ايوي eğlenceler :)

تحميل Bilgi Maratonu Dünya Turu للاندرويد برابط سريع

عرض المزيد


تحميل أحدث نسخة ←


ما الجديد

تحديث 1.2.4

بيلجي Maratonu 1.2.4 التحديث

2019-05-23

Flavo زر السـيد ايوي eğlenceler, السـيد ايوي gezmeler diler :)

التقييمات
1 تقييم


الحجم 51.8 MB
القسم ألعاب
المطور Flavo Button Ltd
جوجل بلاي Google Play

العاب تريفيا ←

متشابهة