جدول المحتوي

المعلومات عن قناص حرة صياد الحيوانات 2014

احدث اصدار1.0
الحجم33.0 MB
عمليات التثبيت4.6K+
الاقسامألعاب, العاب أكشن
مطوّر التطبيقMobilePlus
IDcom.mp.foresthunter2
التحديث2014-07-10

تحميل قناص حرة صياد الحيوانات 2014 للاندرويد برابط سريع .

لقطات الشاشة لـ قناص حرة صياد الحيوانات 2014

الوصف قناص حرة صياد الحيوانات 2014

تنزيل قناص حرة صياد الحيوانات 2014 للموبايل اندرويد برابط مباشر
تنزيل قناص حرة صياد الحيوانات 2014 APK للموبايل اندرويد برابط مباشر قناص حرة صياد الحيوانات 2014 مجاناً، تحميل قناص حرة صياد الحيوانات 2014 من متجر بلاي تحميل برنامج قناص حرة صياد الحيوانات 2014 .

قناص حرة صياد الحيوانات 2014

Le të shkojnë të gjuetisë me snajper kafshëve gjuetar 2014.
kjo është një e mahnitshme dhe Addictive lojë veprim paketë për të marrë ju në një aventurë të fundit në mjedisin më realiste me kriter, bar, natyrë.
ata që e duan gjuajtjen do love this personi i parë snajper shooting game ku ju nuk e keni një skuadër dhe ju duhet të bëni të gjitha vetëm.
kap armë tuaj, të testuar aftësitë tuaja snajper dhe nuk e le kafshët shpëtojnë. le të shkojnë të gjuetisë në mjedis shkretëtirë pyjor e vërtetë.
i besoni aftësitë tuaja të shtënat snajper? le të tregojnë se si për të gjuajtur.lojë ju jep një përvojë awesome me grafikë të vërtetë 3D,
tingull efekt dhe mjedisin.Dre mund të jetë në dijeni për praninë tuaj në mënyrë të marrë shtënë tuaj më të mirë që të bëhet gjuetar të mirë të pyllit.
gjuetar kafshëve snajper 2014 është shumë lloj të kafshëve për të xhiruar të jenë të vetëdijshëm nëse ju vijnë për të mbyllur ata do të ikin, ose sapo keni munguar.
ka shumë kafshë brenda pyllit si një dreri, derri, ariu. disa prej tyre mund edhe të marrë më shumë se 1 me një gjuajtje dhe mund edhe të fillojnë të sulmuar ju.
A mund të trajtojë presion dhe do të ju nuk e le kafshët merrni më të mirë nga ju se gjahtar kafshëve snajper 2014 lojë për ju.
saj totaly lirë për të luajtur dhe ka shumë nivele tani në play google
ne shpresojmë që ju të gëzojnë Wil snajper kafshëve gjuetar 2014 dhe të bëhet gjuetar të mirë në pyll. ne shpresojmë se ju do të gëzojnë këtë park të mahnitshme aeroplan të përzënë lojë imitues dhe të na japë disa dashuri me simpati MobilePlus faqen tonë në facebook
👉 https://www.facebook.com/MobilePlusgames

تحميل قناص حرة صياد الحيوانات 2014 للاندرويد برابط سريع

عرض المزيد


تحميل أحدث نسخة ←


ما الجديد

تحديث 1.0

التقييمات
9 تقييم


الحجم 33.0 MB
القسم ألعاب
المطور MobilePlus
جوجل بلاي Google Play

العاب أكشن ←

متشابهة