جدول المحتوي

المعلومات عن 15 днів Прогноз погоди Україна

احدث اصدار3.0
الحجم3.0 MB
عمليات التثبيت5.4K+
الاقسامتطبيقات, تطبيقات الطقس
مطوّر التطبيقumut
IDcom.umut.pohody15ukrain
التحديث2015-02-18

تحميل 15 днів Прогноз погоди Україна للاندرويد برابط سريع .

لقطات الشاشة لـ 15 днів Прогноз погоди Україна

الوصف 15 днів Прогноз погоди Україна

تنزيل 15 днів Прогноз погоди Україна للموبايل اندرويد برابط مباشر
تنزيل 15 днів Прогноз погоди Україна APK للموبايل اندرويد برابط مباشر 15 днів Прогноз погоди Україна مجاناً، تحميل 15 днів Прогноз погоди Україна من متجر بلاي تحميل برنامج 15 днів Прогноз погоди Україна .

15 днів Прогноз погоди Україна

* Прогноз погоди США додаток дає прогноз погоди на 15 днів у містах України. Є всі держави та її містах. * 15 днів Прогноз погоди Україна є більш практичним і має менше розмір, ніж інші погодні додатки в Google Play Store. Розмір менше 1 Мб. * Прогноз погоди Україна є рідкісним додаток погода, через можливостей для погоди і температури з 15-денного періоду. ** Популярні міста протягом 15 днів прогнозу погоди Україна додаток;
Погода в Київ
Погода в сімферополь
Погода в донецьк
Погода в дніпропетровськ
Погода в луцьк
Погода в вінниця
Погода в житомир
Погода в Ужгород
Погода в Запоріжжя
Погода в Івано Франківськ
Погода в Кіровоград
Погода в Луганськ
Погода в Львів
Погода в Одеса
Погода в Миколаїв
Погода в Полтава
Погода в Рівне
Погода в Суми
Погода в Тернопіль
Погода в Харків
Погода в Херсон
Погода в Чернівці
Погода в Черкаси
Погода в Чернігів * Команда розробників намагається розробити для високої продуктивності на всіх Android телефонів і планшетів. Крім того, вона має простий вигляд і використання для людей з усіх віків. * Для підтримуються всі розміри екрана. Він може бути використаний в нижче 5 дюймів, плюс 5 дюймів Android телефонів, 7-дюймовий таблетки, і 10-дюймовий планшети. * Приємне час починається з установки Прогноз погоди в Україні для ваших Android пристроїв. Просто встановіть його і планувати свій наступний 15-денний-життя. Він стане найзручнішим додаток погода для України зі своїми думками, порадами, проханнями. * Трохи погодні зображення з поясненням погоди дати просту використання і легко зрозуміти, в невеликих екранах. (Є десятки образів для статусу, як Сонячний, Хмарно, дощова погода, і т.д ..) ** 15 днів прогноз погоди додаток для України, потрібно мати доступ до інтернету для використання фактичних даних про погоду. ** Ви можете надіслати всі ваші reivews і думки для використання краще вашого застосування погоди. Всі думки, використовуються для нових розробок і нових версій. ** Ви можете використовувати "Врятуйте місто" кнопку для швидкого доступу в вашому місті. При збереженні місто, який ви хочете бачити свої 15 днів результати погоди, додаток буде автоматично показувати погоду для міста в найближчі звичаї 15 днів.

تحميل 15 днів Прогноз погоди Україна للاندرويد برابط سريع

عرض المزيد


تحميل أحدث نسخة ←


ما الجديد

تحديث 3.0

التقييمات
6 تقييم


الحجم 3.0 MB
القسم تطبيقات
المطور umut
جوجل بلاي Google Play

تطبيقات الطقس ←

متشابهة