جدول المحتوي

المعلومات عن Gün Gün Gebelik Takibi APK

احدث اصدار3.45.GG
الحجم18.1 MB
عمليات التثبيت5.5K+
الاقسامتطبيقات, تطبيقات الاهل والاطفال
مطوّر التطبيقHokkabazSoft
IDcom.kksal55.gebelik
التحديث2017-11-02

تحميل Gün Gün Gebelik Takibi APK للاندرويد برابط سريع .

لقطات الشاشة لـ Gün Gün Gebelik Takibi APK

الوصف Gün Gün Gebelik Takibi APK

تنزيل Gün Gün Gebelik Takibi APK للموبايل اندرويد برابط مباشر
تنزيل Gün Gün Gebelik Takibi APK APK للموبايل اندرويد برابط مباشر Gün Gün Gebelik Takibi APK مجاناً، تحميل Gün Gün Gebelik Takibi APK من متجر بلاي تحميل برنامج Gün Gün Gebelik Takibi APK .

بندقية بندقية Gebelik

"بندقية بندقية Hamilelik Takibi" uygulaması Google Play deki en gelişmiş,en geniş ve kullanışlı hamilelik takip uygulamasıdır. Asla internete ihtiyaç DUYMAZ.
بو uygulama 280 gün sürecek olan o muhteşem yolculuk boyunca حجم eşlik edecek. بندقية بندقية ve اخبار اخبار bebeğinizin gelişimini takip edebileceksiniz. Çok fazla اللبناني kalabalığı yapmak istemiyoruz. Uygulamada yer alan özelliklerin başlıcalarını aşağıya yazdık. Sizin Yapmanız gereken تك şey uygulamayı كوروب ابن adet tarihini girmeniz. Gerisini bırakın hamilelik asistanınız halletsin.

Uygulamada yer alan başlıca özellikler:
-بندقية بندقية gebelik detayınız. 280 gün boyunca her gün bebeğinizin gelişimi hakkında, sizdeki değişim hakkında ve beslenme ve spor بالمنظار konusunda bilgiler veriyor.
-اخبار اخبار hamilelik detayınız. 42 اخبار boyunca لها من اخبار bebeğinizin gelişimi بير يانا bebeğinizin gelişimini daha sağlıklı ilerletebilmesi için uygulamanız gereken beslenme سبور gibi detaylar hakkında sizleri bilgilendirir.
-لها من اخبار bebeğinizin renkli بالموجات فوق videosunu izleyebilir ve bebeğinizin karnınızdaki görüntüsü hakkında fikir edinebilirsiniz.
-Ay Ay hamlelik detayınız. 12 ay boyunca değişimler, bilgiler ve yapmanız gerekenlerin yer aldığı bölüm.
-Haftaya آيت bebeğinizin resimleri. 42 اخبار boyunca لها haftaya آيت 8-9 farklı الرقم yer almaktadır. بو resimler o اخبار sizin içinizde olan bebeğinizle hemen hemen aynı.
-اخبار اخبار beslenmenizi takip edebileceğiniz beslenme bilgilendirme bölümünüz.
-Bebeğinizin اخبار اخبار büyüklüğü
-Çoğul gebelik için اخبار اخبار ayrıntılar
-Ikiz bebeklerin بالموجات فوق fotoğrafları
-Bebeğinizin لها من اخبار حجم yazdığı mesaj
-11.000 دن fazla bebek ismi,anlamları,kökeni, kuranda geçip geçmediği bilgisi ريال almaktadır. Aynı zamanda herhangi bir isme uyumlu olan diğer isimleri sizler için listelemektedir.
-Bebeğinizin muhtemel doğum tarihi ve muhtemel البرج. Aynı şekilde burçların bebekler üzerindeki etkileri
-Tekme سيار özelliği sayesinde bebeğinizin attığı tekmeleri kayıt altına alarak daha sonrasında erişebileceksiniz.
-كيلو takibi bölümümüzde hamilelik öncesi kilonuza göre artışları takip edebilir, daha kontrollü ve sağlıklı بير gebelik dönemi geçirebilirsiniz.
-ابن olarak uygulama içerisinde aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırmaya yardımcı olacak 1500 دن fazla gebelik ile ilgili makale ريال almaktadır. Bölüm bölüm inceleme yaparak gerek gebelikte gerekse bebek من أشكال التمييز الجنسي ؛ çok yardımcı olacaktır.
-Uygulamanın القطعة özelliği vardır. القطعة sayesinde uygulamaya girmeden دي bebeğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

*بو uygulama Hamilelik takip uygulamasıdır. Uygulama içerisindeki veriler الإنترنت ve bilirkişiler vasıtası إيل hazırlanmıştır. Uygulama içerisindeki veriler ortalama veriler باز alınarak sizlere sunulmaktadır. Sizin bebeğinizin gerçek değerlerini vermeyebilir. Uygulama içerisindeki tavsiyeleri doktorunuza danışmadan uygulamamanızı tavsiye ederiz. اخبار اخبار gebelik takibini güvenle yapabilirsiniz.Aynı şekilde ikiz gebelik bilgilerine ve haftalık resimlerine ulaşabilirsiniz.
* Uygulama içerisindeki soru cevap platformuna https://hamilesorucevap.annelertoplandik.com linkinden دي ulaşarak takibini sağlayabilirsiniz. Aynı hesap bilgileri إيل giriş yapabilirsiniz.

تحميل Gün Gün Gebelik Takibi APK للاندرويد برابط سريع

عرض المزيد


تحميل أحدث نسخة ←


ما الجديد

تحديث 3.45.GG

التقييمات
10 تقييم


الحجم 18.1 MB
القسم تطبيقات
المطور HokkabazSoft
جوجل بلاي Google Play

تطبيقات الاهل والاطفال ←

متشابهة