جدول المحتوي

المعلومات عن Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK

احدث اصدار2.0.16
الحجم13.0 MB
عمليات التثبيت6.3K+
الاقسامتطبيقات, تطبيقات طبية
مطوّر التطبيقAGORA SA
IDpl.edziecko.moja_ciaza
التحديث2017-12-23

تحميل Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK للاندرويد برابط سريع .

لقطات الشاشة لـ Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK

الوصف Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK

تنزيل Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK للموبايل اندرويد برابط مباشر
تنزيل Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK APK للموبايل اندرويد برابط مباشر Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK مجاناً، تحميل Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK من متجر بلاي تحميل برنامج Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK .

موجا ciąża z eDziecko.pl - porady أنا wiedza w ciąży

"Aplikacja "موجا ciąża" przeprowadzi Cię przez niezwykły czas ciąży: od pierwszych الاستخبارات aż do porodu. Tydzień بو tygodniu نحن wszystkich trzech trymestrach możesz نا nią liczyć. Zawiera praktyczne porady ciążowe, filmy, zdjęcia أنا funkcje pomagające نا bieżąco obserwować rozwój Twojego dziecka. Dowiesz się o czym świadczą sygnały wysyłane przez Twój organizm w trakcie ciąży. Przyjemny interfejs sprawi, że korzystanie z aplikacji będzie naprawdę łatwe أنا przyjemne.

Opiekunem merytorycznym aplikacji "موجا ciąża" المزاح ginekolog-położnik الدكتور غريغور Południewski, który معا z نامي odpowie نا wszystkie pytania أنا pomoże rozwikłać ciążowe problemy.

ث aplikacji موجا Ciąża znajdziesz wiele przydatnych funkcji:

KALENDARZ CIĄŻY
Obserwuj jak rośnie dziecko w kolejnych tygodniach ciąży. Oglądaj zdjęcia انا غشائي, z których możesz dowiedzieć się jakie zmiany Cię czekają أنا czego powinnaś się spodziewać. Sprawdź aktualny tydzień ciąży أنا zapisz wyznaczony termin porodu.
كالكولاتور-KALKULATOR WAGI
Możesz kontrolować swoją wagę, która ما ścisły związek z prawidłowym rozwojem płodu. كالكولاتور-kalkulator pozwoli Ci też przewidzieć jak się będzie zmieniała Twoja waga w nadchodzących tygodniach ciąży.
منظم
Pomoże Ci w zapamiętaniu wszystkich ważnych spraw ، م.في. wizyt lekarskich, badań أنا planowanych zakupów. Podpowie też jak skompletować torbę هل porodu أنا wyprawkę dla dziecka. ث kategorii خطة DNIA znajdziesz SKLEP z proponowanymi przez ناس artykułami ciążowymi.
IMIENNIK
Znajdziesz w نيم listę imion, która pozwoli wybrać إلى jedno, właściwe. Możesz również przeglądać rankingi, dodawać imiona هل ulubionych أنا sprawdzać daty imienin.
حاليا
موجا Ciąża działa również w trybie حاليا. نادال poinformujemy Cię o ważnych sprawach związanych z ciążą.

Prezentowane w aplikacji موجا Ciąża treści, w tym treści pochodzące od specjalistów z zakresu medycyny mają charakter غرام edukacyjny انا نيه zastąpią bezpośredniego kontaktu z lekarzem. Niezależnie od zapoznania się z tymi treściami, sugerujemy bezpośrednią konsultację z lekarzem."

تحميل Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK للاندرويد برابط سريع

عرض المزيد


تحميل أحدث نسخة ←


ما الجديد

تحديث 2.0.16

موجا ciąża z eDziecko.pl - porady أنا wiedza w ciąży 2.0.16 التحديث

2018-06-09

Drobne poprawki.

التقييمات
1 تقييم


الحجم 13.0 MB
القسم تطبيقات
المطور AGORA SA
جوجل بلاي Google Play

تطبيقات طبية ←

متشابهة