جدول المحتوي

المعلومات عن Scotty APK

احدث اصدار4.1.4
الحجم19.5 MB
عمليات التثبيت9.6K+
الاقسامتطبيقات, تطبيقات السفر
مطوّر التطبيقScotty Teknoloji
IDcom.usescotty.app
التحديث2018-04-18

تحميل Scotty APK للاندرويد برابط سريع .

لقطات الشاشة لـ Scotty APK

الوصف Scotty APK

تنزيل Scotty APK للموبايل اندرويد برابط مباشر
تنزيل Scotty APK APK للموبايل اندرويد برابط مباشر Scotty APK مجاناً، تحميل Scotty APK من متجر بلاي تحميل برنامج Scotty APK .

سكوتي

سكوتي şehrin en eğlenceli, sıra dışı, hızlı, ekonomik ve hayatı kolaylaştıran uygulamasıdır.

★ سكوتي seni şehirde dilediğin yere motosikletle trafiğe takılmadan pratik, ekonomik ve eğlenceli bir şekilde ulaştırabilir.

★ Ar sevdiğin yemeği تك tuşla dakikalar içinde ışınlayabilir.

الحريقة BIR YOLCULUK DENEYIMIسكوتي seni ar yakınındaki motosiklet sürücüsü إيل uygulama üzerinden buluşturarak ulaşmak istediğin yere trafiğe takılmadan ışınlanmanı sağlar.
Şehirde zamanını trafikte kaybetmeden, rüzgarın verdiği özgürlüğü hissederek motosikletin arkasında الحريقة bir yolculuk deneyimi yaşarsın.

SIPARIŞIN DAKIKALAR IÇINDE سين NEREDEYSEN ORADA!سكوتي Yemek, günün لها vakti nerede olursan رأ yemek ve kahve siparişi verebileceğin, siparişinin ışınlanmasını haritadan adım adım izleyebileceğin بير ışınlama hizmetidir.
Evde yiyecek hiçbir şey yoksa, işte yemeğe çıkmaya üşendiğinde veya ساهل kenarında arkadaşlarınla eğlenirken تك tuşla dilediğin yemeğe veya kahveye dakikalar içinde kavuşabilirsin.

سكوتي SENIN MOTORCU ARKADAŞINDIRسكوتي sürücüleri motosiklet kültürünü benimsemiş ve bu kültürün şehirleri güzelleştirdiğine, insanları daha موتلو ettiğine inanan kullanıcılardan oluşur. سكوتي بير yerden bir yere ulaşmaktan ya da yemeğinin صنعاء çabucak ulaşmasından çok daha fazlasıdır.

- Tüm sürücülerin ehliyet, ruhsat, kimlik bilgileri, trafik sigortası, sabıka kaydı gibi evrakları incelendikten sonra sadece تك تك görüşülerek güvenli sürüş yapabileceğine دير uygulanan testlerde başarı gösterenler sisteme dahil ediliyor.

- Hepiniz الحريقة insanlarsınız ama yine biz دي kullanıcılarımızın birbirlerinin kişisel bilgilerini görmemelerini sağlıyoruz.
سكوتي'de yapılan çağrılarda asla telefon numaran görünmez. 0850 سوف بير numara üzerinden iletişim sağlarsın.

- Trafik sürprizlerle dolu ve لها كهرمان هاتا yapabilir. Beklentinin altında كالان bir yolculuk veya sipariş deneyimi yaşadıysan جيري bildirim ekranından "بو sürücüyle eşleşmek istemiyorum" diyebilirsin dilersen olumsuz بوان vererek çağrı merkezimizin duruma ش atmasını sağlayabilirsin. ميراك etme bu bir sır olarak aramızda kalır.

- سكوتي Yemek'teki لها ürünün fiyatı restorandaki fiyatıyla aynıdır. دولة nakit, دولة kredi kartıyla kolayca ödeyerek صنعاء özel siparişinin tadını çıkarabilirsin.

- Işınlanma üssümüzdeki çağrı merkezimize uygulama üzerinden ulaşabilirsin. Çözemeyeceği bir sorun, anlatamayacağın بير dert olmaz. Hepsi السـيد ايوي çocuklar. Senin gibi

تحميل Scotty APK للاندرويد برابط سريع

عرض المزيد


تحميل أحدث نسخة ←


ما الجديد

تحديث 4.1.4

سكوتي 4.1.4 التحديث

2019-07-08

سلام سكوتي سوف,
Yeni sürüm إيل aşağıdaki iyileştirmeleri yayına aldık;
- Bazı restoran logolarının gözükmemesi sorununu çözdük.
- Performans iyileştirmeleri yaptık
Umarız beğenirsin. Daha iyisini yapabilmemiz için صنعاء ihtiyacımız فار. Önerilerini bekliyoruz

التقييمات
7 تقييم


الحجم 19.5 MB
القسم تطبيقات
المطور Scotty Teknoloji
جوجل بلاي Google Play

تطبيقات السفر ←
متشابهة